Shluk VsetínPřednáška v Masarykově knihovně Vsetín

Shluk Werichovců na Vsetíně domluvil a uskutečnil přednášku ve vsetínské knihovně 26.ledna 2017. Přednášet přijel náš kamarád Mgr. Zdeněk Karlík a připravil si povídání o Jaroslavu Ježkovi u příležitosti 110. výročí jeho narození. Jelikož v knihovně navštěvujeme U3V, udělali jsme propagaci této akce mezi posluchači a osobně je pozvali.
Zdeněk povídal velmi poutavě a mnoho informací o nelehkém životě J. Ježka, byly pro posluchače nové a zajímavé. Také výběr ukázek z jeho tvorby se nám moc líbil. Na přednášku přišlo 38 dospělých osob. Zdeněk byl spokojený s hezkým prostředím knihovny a milým přijetím.
Zdeňkovi jsme s manželem pomohli s přípravou a obsluhou techniky během přednášky a rádi jsme mu nabídli možnost pobýt u nás doma do druhého dne.
Děkujeme tímto Zdeňkovi Karlíkovi i zaměstnancům vsetínské knihovny.

Shluk Werichovci Vsetín připravují:

V prázdninových měsících červenec a srpen máme předběžně domluveno v Masarykově knihovně Vsetín konání výstavy "Z kufru". Vystaveny budou výtvarné práce dětí, jenž Werichovci vlastní z minulých výtvarných soutěží a ucelená expozice o Osvobozeném divadle W+V+J.


webmaster: © Radim Štefan  poslední aktualizace 12. 6. 2024